DSC MEKATRONİK HAKKINDA

2007 yılından beri De-Sta-Co Türkiye distribütörlüğünü yapmakta olan firmamız patentini aldığımız klemp destek ayakları ve Destaco, Dinse markalarının yenilikçi ürün yelpazesi ile, gün ürün gamını genişleterek endüstriye hız, kalite ve maliyet avantajları ile önemli katkılar sağlamaktadır.

 

DSC MEKATRONİK firması olarak satışını yapmakta olduğumuz ürünlerle proje aşamasında ve sonrasında müşterilerimizle birlikte hareket ederek gerek ürün temini gerek servis hizmetlerinde çözüm odağı olmaya devam etmekteyiz.

"DSC Mekatronik olarak ÇÖZÜM ODAĞINIZ olmayı taahhüt ediyoruz."

DSC Mekatronik çalıştığı platformda sektör gereksinimlerini belirlemek ve karşılamak için sürekli değer yaratarak, pazar payını arttıran ve bu konuda liderliğini koruyan, açıklık ve sosyal sorumluluğa önem veren organizasyon yapısına sahip bir firma olmaya devam edecektir.

GELECEĞİN TARİFİNDE BİZİM DE İMZAMIZ

OLACAK

Çalışanlarımızdan beklentimiz; dürüstlük ve sorumluluk duygusu temelinde karşılıklı saygı, başarı, plan program, ürün ve hizmet kalitesi, zamanında teslim ve müşteri memnuniyetini içinde barındıran şirket değerlerimiz ile hedefe ulaşmalarıdır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve topluma, yenilikçi, ileri düzey teknolojiyi barındıran, standartlara uygun, en üst kalite ve güvenliğe sahip ürün ve servisler sunarak sektöre değer katmak,

 

Müşteri memnuniyetini en yüksek derecede ve sürekli sağlamak,

 

Çalışanların memnuniyetini sürekli arttırmak,

 

Çevre ve topluma karşı sorumlulukların bilincinde olarak, Türk ekonomisine katkı sağlamak.

VİZYONUMUZ

Müşterilerine sürekli memnuniyet sağlayarak uzun soluklu, sağlıklı ilişkilere imza atan,

 

Seçkin ve yenilikçi rolü ile gelişime açık, yaratıcı ve üstün performans sergileyecek potansiyeli bünyesinde yaşatan,

 

Çalıştığı platformda sektör gereksinimlerini belirlemek ve karşılamak için sürekli değer yaratan, pazar payını arttıran  ve bu konuda liderliğini koruyan,

 

Açıklık ve sosyal sorumluluğa önem veren bir organizasyon yapısına sahip olan bir şirket olmaktır

© 2019 Copyright Dsc Mekatronik